يک گل شمعدونی بسه....

سلام همسايه آسمونی

شايد ار پيک صبا از تو بياموزد کار

زان که چالاکتر از اين حرکت باد نکرد

ديشب آسمان مهربان بود نازنين،دوباره از کبود به آبی ميرفت و ستارگان غوغای دلم را می تراويدند...حس بودنت و گفتنت بیش از پيش بود و  تاريکی درون مرا ميکاويد...ثبت لحظه هايی که چشم ميبيند و دل به دنبالشان ميرود ....آسمانت مهربان بود و غمی شيرين دلم را متبلور کرد.....گفتنی ها با تو هر گز پايان نخواهد گرفت تا زمانی که پايان من فرا رسد و عشق سوزان وصالت را همچنان خواهم سرود و چکامه های دلم را بر سطر صبر خواهم نوشت....نازنين.... دلم را به دستانت ميسپارم،همچنان که بود و خواهدبود..............باز  کوچی دگرو غربت بی پايان اندوه...و باز................تکرار های بی تاب و استقامت من.

اگر چه دلم نمياد

ولی

خدا حافظ بهشت های کوچک من.

اينجا 

و

آنجا

..........

.................برای عاشقتر شدن.................................

/ 6 نظر / 5 بازدید
عقيق

حافظ از بهر تو آمد سوی اقليم وجود ... قدمی نه به وداعش که روان خواهد شد .

هرمز ممیزی

سلام عقيق عزيز/هم عکس هم قطعه هر دو زيبايند / به اين ميگويند يک دوست با سليقه!

حاج حمید

با سلام وعرض ادب و احترام خدمت شما دوست معزز و بزرگوار . ضمن تبريک اعياد شعبانيه خاصه ميلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) ، باستحضارتان میرسانم بمناسبت این یوم فرخنده و بمنظور نشر و گسترش و آشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ مهدویت مسابقه ای فرهنگی تحت عنوان انتظار سبز در وبلاگ خود برگزار نموده ام لذا خدمت رسيدم تا بدينوسيله از جنابعالی جهت شرکت در اين مسابقه دعوت بعمل آورم. ضمنا از جنابعالی خواهشمندم جهت آگاهی دیگر دوستان و شرکت آنها در این مسابقه . در صورت امکان لینک و آدرس این مسابقه را در وبلاگ خود قرار دهید. پیشاپیش از لطف و بذل عنایت شما صمیمانه تشکر می کنم. به امید دیدار و شرکت شما در این مسابقه فرهنگی. اللهم عجل الوليک الفرج

مریم

سلام مهربان.سينه از اتش دل در غم جانانه بسوخت آتشی بود در اين خانه بسوخت تنم از واسطه ی دوری دلبر بگداخت جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت.مثل هميشه احساس زيبايت را حس کردم.پايدار باشی.

Maryam

ياور هميشه مومن.. تو برو سفر سلامت.. غم من نخور که دوری.. واسه من شده يه عادت... عزيز و مهربون هميشگی، دلم برات تنگ ميشه.. به اميد ديداری دوباره لحظه شماری ميکنم.. يا حق.

شباهنگ

سلام مهربون آسمونی سفر بی خطر . يادت باش مثل هميشه مقاوم بمونی. دست حق به همرات. به اميد ديداری مجدد مراقب خودت باش