ای که درنابود محض بود عالم وجودی!

 

هو المحبوب

بی جمال عالم آرای تو روزم چون شب است

با کمال عشق تو در عين نقصانم چو شمع

ماه در آسمان بود ..کامل ..و غبار اندوه صورتش را پوشانده بود...نسيمی ميوزیدقطره اشکی از چشمان آفتاب چکيد. چکاوکی در غروب  دشت تشنه باران، غزل عطش ابر را ميخواند.چه سود؟؟؟چه بايد گفت؟تا که در ابهام ادراک روزنه کوچک روشنی  باشی!بايد سرد شد؟!يابايد گداخت؟تصوير پوسيدن،صدای شکستن، به حادثه ای ميمانيم عادی و بی هيجان...صامت و ساکت...در برخورد های سهمگين و در اين هم همهمهء خاموش تو را ميجويم..

مهربون... وقت کمه...... کمکم کن ...نزار اينجا بمونم تا .....

چون چمدانها ی بسته....در انتظار سفرم ...

گردش دوار زمين از سرگيجه بی سامانی ست .

 وتو،کجايی؟؟

اهل كام و ناز را در كوي رندي راه نيست

رهروي بايد جهانسوزي نه خامي بيغمي

/ 6 نظر / 6 بازدید
Rose

سلام بر عشق!... " لبخند تو خلاصه خوبی هاست لختی بخند خنده ی گل زیباست پیشانی ات تنفس یک صبح است صبحی که انتهای شب یلداست... فریاد تو تلاطم یک طوفان آرامشت تلاوت یک دریاست با ما بدون فاصله صحبت کن ای آنکه ارتفاع تو دور از ماست... "

میرزا محمود

برادر يادته ...دلم می خواد برم امام رضا باز يه شب تا سحر بشينم و صبح برگردم ...برادر برادر می دونم داری می بينی که صفحه وبلاگت خيس شده .اما چاره ای نيست زندگی بايد کرد.

mosafer

سلام احوال شما؟ التماس دعا :)

مریم

سلام مهربان.با اين که دير امدم و شرمنده شما هستم ولی ميلاد هشتمين اختر عالم را تبريک می گم.دلم برای قدم های پر مهرتان تنگ شده باور کنيد اين کمتر آمدنم فقط به خاطر شروع کار می باشد و حضور بچه ها دوبرابرش می کند.پايدار باشی

ابراهیم

سلام اين اولين بارمه که به خونه ی شما اومدم.و خيلی خوشحالم که يه خونه به اين قشنگی پيدا کردم که می تونم بشينم نگاش کنم و ياد خونه ی قديميمون بيفتم.ياد اون سالها.ــــــ اگر قابل دونستيد يه سری هم به کلبه درويشی من بزنيد ـــــــ خوشحال ميشم ـــــــ تو را من چشم در راهم

پرفسور شلغم

سلام مهربون.......سلام دل عاشق.....صدات پر ز غمه عزيز...........يه آغوش گل رز.....>:D<.......هميشه تو دعاهامی.......:X