طليعهء نور مستأثر...

خرم آن لاله که عطرش همه جا را پر کرد
رحمته واسعه اش ملک خدا را پر کرد

بسم رب الحسین

میلاد سرور و سالار عالمیان حضرت حسین (ع)

میلاد یل یکه تاز صحنه عاشقی اباالفضل علمدار(ع)

میلاد سید الساجدین علی ابن الحسین (ع)

بر جمیع آزادگان مبارک

از زمان خلقت آدم ابوالبشر تاكنون همواره دو جريان حقّ و باطل به موازات هم پيش‏رفته و كره خاك هيچ‏گاه از مصاف اين دو جريان خالى نبوده است. پيروان هر يك از حق‏مداران گذشته، همواره بسترسازان حق‏گرايان آينده بوده‏اند و حق گرايان آينده تداوم‏بخشان راه حق‏پرستان گذشته. وضعيت باطل‏پيشه‏گان و دور افتادگان از صراط مستقيم نيز بر همين منوال بوده است.

در اين ميان ارتباط حجتهاى الهى در تداوم ‏بخشيدن به مسير صحيح هدايت و سعادت بشر بسيار عميق‏تر و محكم‏تر بوده است؛ چرا كه هر نبىّ و ولىّ الهى با در نظر گرفتن شرايط عصرى كه در آن به سر مى‏برد راه انبيا و اولياى الهى پيش از خود را تداوم مى‏بخشد. به عبارت ديگر همه انبيا و اولياى الهى چراغهاى نورانى هدايتند؛ منتهى هر كدام متناسب با شرايط زمانى و مكانى خود به نور افشانى مى‏پردازند.

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما     آب روی خوبی از چاه زنخدان شما/>

عباس – جان عالمي به فدايش- افزون بر حسن دل آراي صورت، به لطف حيرت افزاي سيرت نيز آراسته است.او –روحي فداه- اگر قهرمان نامي دوران و مرد مرد افکن ميدان کربلاست، يکه تاز ميدان سلوک و زينت بخش محراب عبادت نيز هست

۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵

سالار قلوب

عشق را مهر تایید زدی و دغلان را رسوا نمودی . عشق با تو ابرو گرفت و سیراب شد. یا حسین.

نامت را نوشتم بوی مشک  آمد ،قدم بر ویرانه دلم نها آبادم کن

...

 ۵۵۵۵۵۵۵۵

أينَ الطالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِكَربَلا

نيست در شهر نگاری که دل ما ببرد     بختم ار يار شود رختم از اين جا ببرد/>

آدمي جامه خلقت که مي پوشيد، پشت پنجره انتظار، لطف بي منت معبود را مي نگريست که نياز مبهم او به خداگونه انسان هاي زميني را براي هميشه زمان برآورد.

خالق، گل وي را که مي سرشت خود، نهال اين نياز را در نهاد وي نهاد.

حق داشت انسان که با تحقق اين طلب و نياز اينگونه دست افشاني کند؛ چه، اينان -رسول و آلش- نه تنها نواميس الهي اند که کمالاتش را به تجلي مي نشستند.

نيز حق داشت خدا که در خلقتشان بر ملائک چنين فخر فروشد و از سر کبريايي و اقتدار، بانگ "فتبارک الله احسن الخالقين" سر دهد.

/ 10 نظر / 5 بازدید
شازده کوچولو

سلام عقيق عزيزم منم ولادت امام حسين رو به شما تبريک می گم. من این جمله رو خیلی دوست دارم ؛‌اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید. برام دعا کن

مسيح

. سلام :) منم تبريك عرض مي كنم ميلاد امام حسين (ع) و تمامي اعياد شعبانيه رو خدمت خودت و خانواده ي پرمهرت راستي مي دونستي اون سالي كه مسيح عادي پا به دنياي خاكي نهاد روز تولدش مصادف با همچين روزي بوده ؟ :) سربلند باشي خواهرم

کبوتر بين الحرمين

سلام ایام شعبانیه مبارک . تحت توجهات بزرگواران این ماه باشید . و در این میان نگرانی آنی رهایمان نمی کند که نکند در مسیر اهالی حق نباشیم . نکند راهی که می رویم به ناکجا آباد است و در ان هنگامه که باید کاری کد نتوانیم از اسارت نفس خارج شویم . مباد انشاالله به حرمت ارادت به خاندان آل الله .......... ................ ............................ دولت عاشقی به روز شد . منتظر قدومتان وچه زیباست بودن سه خورشید و درخشش یک ماه در کنارشان . همو که تنها ماه بنی هاشمیان نبود . بلکه بیشترازآنکه ماه بنی هاشم باشد قمری بود به دور خورشید امام حسین (ع) . چقدر خوب به دور آن خورشید می چرخید و آنی از مدار ولایت آن خورشید دور نمی شد .

نرگسی

سلام خواهر بزرگوارم اعياد شعبانيه بر شما مبارک

ج.ش.

سلام بانوی گرامی رسيدن اعياد شعبانيه را به شما و خانواده ی محترم تبريک می گويم از اظهار لطفتان هم بسیار سپاسگزارم

نگین

خدا کند که بهار رسیدنش برسد شب تولد چشمان روشنش برسد چو گرد بر سر راهش نشسته ام شب و روز به این امید که دستم به دامنش برسد... "بين عاشقان و دوستدارانت هم غريبی عزيز!" سلام.. اعیاد فرخنده شعبانیه رو بهتون تبریک میگم. التماس دعا. یا علی.

اتوسا

و زیباتر سخنی که می خواهم با تو گفته باشم...

بی نام

چه خوش است من بميرم به ره ولاي مهدي سر وجان بها ندارد كه كنم فداي مهدي همه نقد هستي خود بدهم به صاحب جان كه يكي دقيقه بينم رخ دلگشاي مهدي